В Україні з'являються нові види бізнесу. Їх організовують, як правило,  молоді підприємці. Зокрема, айтішники. Наприклад, півтора року тому на ринок вийшли ті, хто розробив спеціальну пропозицію для супермаркетів. Покупці можуть замовляти товари через інтернет - навіть продукти харчування. Цей крам потім привозить служба доставки. Або ж його забирають із магазину самі клієнти. Вартість послуги для людини - 20 гривень. Є комісійні і для торговельних мереж. 

Денис Довгополий, засновник українського бізнес-інкубатора : " Они сделали технологию фотографирования продуктов питания для того, чтоб их вывешивать на сайт в высоком качестве. Плюс быстрое и эффективное распознавание составов - всё, что написано на этикетке".

Корисно знати : 10 простых истин, которые помогают двигаться вперёд

Заробляють такі підприємці і мережевим маркетингом. Продають геть усе - від зубної пасти до біологічно активних добавок. Кожен дистриб'ютор реалізовує  товари з націнкою. Побідні компанії мають чітку ієрархію працівників.

Олег Стрекаль, директор із корпоративних питань міжнародної компанії прямих продажів : " У нас є система так звана - спонсорування. Це людина, яка залучає в бізнес інших людей, потім із суми товарів, які продадуть ці інші люди, може отримувати винагороду. Додаткову - фактично, як премію за продажі".

Це цікаво : Хорошее настроение способствует бизнесу, - психологи

Та аудитори кажуть: працювати в Україні досить важко. Усе через високі ставки податків, недосконале законодавство та корупцію. А ще - бізнес просто не може взяти для старту позику в банку - бо  проценти захмарні.  Наприклад, у країнах Європи кожному підприємцю-початківцю дають пільгові кредити -  приблизно під 3 відсотки на 7 років. До того ж, без застави.  А у спеціальних центрах  навчають, як правильно розвивати свою справу.

Алла Савченко, президент аудиторської компанії : " И есть какая-то сумма, единовременная помощи. По-моему, около 5 тысяч евро, которая на год выдаётся. Она если у вас не получается - она невозвратная. То есть, у вас  какие-нибудь первые деньги есть".

Бизнес можно зарегистрировать уже через Интернет

До того ж, за кордоном є бізнес-ангели. Це люди чи компанії, які допомагають іншим започатковувати і розвивати своє підприємство. З'являються подібні лобісти і в Україні. Утім, мають неабиякий апетит. За послуги просять частку у справі,  яку просувають на ринку. Інколи мова може йти аж про  третину активів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: бизнес личный капитал айтишники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4247