Ціни на верхній одяг зросли приблизно  на 20 %. Якщо минулого сезону в масмаркеті ще можна було знайти непогане пальто за 1,5 тисячі гривень. То зараз  за більш-менш пристойну  річ доведеться віддати близько 2,5 тис. Однак аби здешевити продукцію, багато виробників почали використовувати неякісний матеріал.

Дивіться також: Підсумки UFW: Половина українських дизайнерів не у тренді

Олена Бурва, дизайнер: "Много очень замечательных фасонов, но они выполнены из некачественных, недорогих материалов, что бы сэкономить естественно на их себестоимости. И пальто очень быстро снашиваются, они  буквально не доживают до следующего сезона".

Експерти радять не економити, обираючи верхній одяг. Аби  наступного сезону не довелося купувати знову. Адже в підсумку це буде дорожче. Краще придбати речі перевіреної фірми. Якщо самі не дуже розумієтесь, хто і як шиє, поради можна пошукати в соціальних мережах.

Дивіться сюжет: Дружини олігархів окуповують фешн-індустрію

Олена Бурва, дизайнер: "Если человек не знает, какую марку ему выбрать можно зайти в Интернет, почитать рекомендации на форумах и прислушаться".

Якщо ж ви наважитесь купити натуральне хутро, за нього  доведеться віддати не менше  ніж 5 тисяч гривень. Сума немала, тож обирати потрібно ретельно, аби не придбати підробки. Спочатку спробуйте відчути на дотик. Хутро має бути ніжним та гладеньким.

Дивіться: Деловое платье: выбираем одежду для офиса

Тетяна Удовик, продавчиня: "А, когда пережжённый мех, то она будет такая жёсткая норка и будет сразу видно, что она по-любому она будет разлезаться".

Це цікаво: Как одеться на 10 лет моложе

А ще фахівці радять принюхатися. Якщо жир не відділили від шкіри – виріб матиме специфічний запах. Коли бодай у чомусь засумнівалися – не купуйте.

Ілона Ковч, Юрій Макарчук. "Особистий капітал". UBR

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: стоимость осень одежда мода
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 997