Деякі банки готові робити знижки на іпотеку, якщо повернути гроші достроково. Тож, якщо у вас є на руках необхідна сума, можна спробувати домовитися з банком, кажуть експерти.

Дивіться також: Акційні кредитні програми: що насправді криють у собі?

Анатолій Топал, експерт ринку нерухомості: "Наприклад, у вас тіло кредиту 100 тисяч там уже борги якісь накапали, якісь відсотки і тому треба ще 60 тисяч таких всіх платити, так от за суму меншу ніж 160 тисяч банки почали йти назустріч і ви можете проплативши там суму одночасно там суму 120-140 тисяч, як домовитеся".

 

Однак додають, це лише у тих фінустановах, у яких є проблеми з ресурсами. Бо через валютний ажіотаж багато клієнтів почали знімати депозити. І банки готові втрачати, аби мати можливість нормально працювати. Але, якщо в установі не надто багато грошей видано на довгострокові кредити, він на це навряд чи піде.

Олексій Тихонов, начальник управління кредитування банку:  "Ми не впроваджували ніяких компенсаційних схем з цього питання Тобто, якщо людина хоче, вона без якихось комісій додаткових приходить вільно гасить свій кредит і може отримати. Ми даємо повідомлення нотаріусу і людина може потім розпоряджатися своєю квартирою вже без застави, як їй буде потрібно".

Експерти радять поцікавитися репутацією банку. Якщо є інформація про те, що установа, наприклад, заморозила виплату депозитів - це означає, що у них можуть бути  проблеми з ресурсами. І тоді є сенс спробувати домовитися про знижку. Однак, якщо обираєте для цього посередника, треба бути пильним, аби не потрапити на шахраїв.

 

Проблемные кредиты сократились на 12 млрд гривен

Проблемные кредиты сократились на 12 млрд гривен

Анатолій Топал, експерт ринку нерухомості: 00:26:02. "Зараз дуже багато існує таких собі юридичних компаній не компаній фірм-фірмочок, які беруть якісь певні гроші, якийсь відсоток від суми боргу і обіцяють людям вирішити питання ну, нажаль, не зовсім, не завжди це можна вирішити і вже після цього з банком розмовляти вкрай тяжко".

Арбузов говорит, что банки готовы к кризису

Арбузов говорит, что банки готовы к кризису

 

Якщо надумали звернутися до посередника - це має бути фаховий юрист. Із досвідом ведення справ про визнання угод недійсними і виведення квартири з-під застави. Або ж спробувати домовитися самостійно.

 Ілона Ковч. Василь Дендін. Особистий капітал. UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банки ипотека скидки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1130