42 відсотки українців підтримують ініціативу податкової служби щодо обов'язкового декларування доходів. Однак 28 процентів опитаних взагалі не знають, що їм необхідно буде це робити. Сама ж податкова уже взялася за розробку нової спрощеної форми заповнення декларації. Кажуть, це нормальний досвід європейських держав і українцям теж пора.

Читайте: Уряд готує податкову революцію

Анатолій Яковінець, керівник слідчого управління ДПСУ: "У них є нерухомість автомобілі, все що є майно і від цього уже дальше можна буде робити оподаткування. Це фізичних осіб стосується".

Дивіться також: ДПС кличе українців декларувати доходи у "конвертах"

За несплату податку  на суму понад 500 тисяч гривень підприємців, згідно із новим кримінально-процесуальним кодексом, чекає кримінальна відповідальність. Як же каратимуть фізичних осіб за приховання доходів чи майна, податківці ще не визначилися. Однак, бізнесмени вважають, громадяни поки що не готові чесно говорити про власні доходи.

Дивіться сюжет: Хто вони: Мільйонери Києва, королі бірж і власники Печерська

Сергій Прохоров, віце-президент спілки підприємців: "Треба декларувати свої доходи, треба  дбати про майбутнє держави, треба, щоби була рівновага в державі і були виправдані державні трати на потреби суспільства. Але, щоб була соціальна справедливість".

Це цікаво: Динамівці розповіли податковій про гонорари

Нова система декларування може запрацювати вже із 2013 року. Це значно збільшить надходження до держбюджету. Однак, на повну вона запрацює лише, коли в країні буде чітка схема перерозподілу податків – вважають в асоціації підприємців.

Ілона Ковч, Алі Карімов. "Особистий капітал". UBR

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: доходы декларация
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3269