Перед новорічними святами банки та магазини розпочинають полювання на клієнтів. Вони заманюють покупців нульовими кредитами на придбання техніки. Однак за такими  акціями часто  стоять приховані платежі.

Ілона Ковч, журналіст : " В магазині пральна машинка коштує 4000 тисячі гривень вам її пропонують під нуль відсотків у кредит. Однак, ви сплатите 3% одноразової комісії, 3 відсотки щомісячної комісії плюс страховка і реально товар вам обійдеться на тисячу гривень дорожче".

Корисно знати : Условия кредитов на авто стали жестче

Це розрахунки за споживчим кредитом одного з банків. Ефективна ставка тут 40 % річних. Однак це ще досить лояльні умови. У середньому реальні цифри фінансових установ 60-70 %. А у деяких - навіть 130. Тож, так званий "нульовий кредит" вам може вийти золотим.

Оксана Мороз, маркетолог : " Правило одне в цьому, завжди читати договір іншого правила нажаль не існує, тому що ми розуміємо, що кожен менеджер по продажах – його задача продати, відповідно він завжди буде акцентуватися на якісь кращі переваги, задача кожного з нас купити той продукт, який ми хочемо купити і відповідно читати умови договору, які написані".

Слід перевірити, які комісії ви маєте сплатити. Чи є можливість достроково погасити кредит. Та які штрафні санкції накладає фінустанова у випадку, якщо Ви невчасно розрахуєтеся. Усі ці нюанси  варто уточнити до того, як придбаєте товар. Потрібно вимагати аби вам порахували скільки реально грошей доведеться витратити.

Правительство предлагает выгодную альтернативу валютному депозиту

Тетяна Надточій, директор департаменту роздрібного бізнесу банку: " Менеджер в рамках  требований действующего законодательства обеспечит расчёт эффективной процентной ставки покажет  потребителю и вообще то клиент может ознакомиться с этим это называется расчёт ориентировочной совокупной себестоимости кредита".

А ось психологи пояснюють чому саме перед Новим Роком люди довіряють акціям. Просто в цей час усі готуються до свят і керуються більше емоціями ніж розумом.  Тож маркетологам легше зіграти на бажаннях.  Однак, коли людина зрозуміє, що її обманули, це може погано вплинути на психіку

Олександр Степанов, психотерапевт : "Это постоянно действующий прессинг на психику человека, деньги нужно отдавать, для этого нужно трудиться, для этого нужно отдавать определённые усилия и по большому счёту любой кредит постоянно действуя на человека определённый период времени оказывает невротическое воздействие".

Отсрочка платежа: понятие, риски, способы защиты

Тож аби не доводити себе до депресії та не переплачувати:  експерти радять, добре перевірити  чи не заховані за акцією шалені відсотки.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: банки кредит платежки акция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3009