У столиці побільшало пацюків. Відповідно жителі шукають спеціалістів, які вміють боротися з непроханими гостями,  що вподобали горища та підвали. Тож у фірм, які знищують шкідників -  аншлаг. У Києві працює понад  50 таких підприємств.

Наталя Голуб, дезінфектор : " Закладываем  в укромные места, что б недоступно было для людей и стараемся прикрыть, что бы не кто не мог забрать этот яд".    

Вартість обробки приміщення залежить від його площі та кількості гризунів. Якщо воно захаращене і пацюків там аж кишить, то ціна може становити і 3 з половиною гривні за квадратний метр.  Знищити непроханих гостей, наприклад, на складі будівельних матеріалів коштує близько гривні п’ятдесяти копійок. Якщо в будівлі зберігаються харчові продукти - сума зростає. Бо тоді застосовують інші технології.

Цікаво знати : У Лондоні на ринку продавали м'ясо щурів

Володимир Ільченко, санітарний лікар : " Це відповідні контейнери, навіть жироловки, відповідні лампи, обслуговування, облік, скільки робиться, скільки з'їдається чи є там відповідні шкідники, якого виду шкідники, це досить серйозний підхід".

Не оминають пацюки і  багатоквартирних будинків. Але там  вартість їх  знищення  внесена в рахунок за оплату комунальних послуг. Кияни щороку сплачують за це понад 25 мільйонів гривень. Однак на їх реальне знищення виділяють не більше 2. Тож мешканці борються самостійно. Однак фахівці кажуть, такий спосіб - марна трата грошей.  Навіть, якщо своїх пацюків знищите - прийдуть сусідські. А, якщо  неправильно розрахувати дозу препарату, завдасте шкоди здоров’ю. Хімічне отруєння навряд чи загрожує, та це може викликати загострення хронічних хвороб.

А також читайте: Россельхознадзор обнаружил вредные бактерии в украинской курятине

Володимир Ільченко, санітарний лікар : " Отака досить незначна токсичний вплив може спровокувати, може визвати серйозні наслідки отих захворювань, серцево судинні, інші".

Фахівці радять укладати довгострокові договори з професійними організаціями на обслуговування будинку. Така своєрідна абонплата - це і дешевше, і безпечніше. Вона становитиме 70-80 копійок за квадратний метр щороку, а за рецидиви відповідатиме організація. 

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: деньги крысы боротьба
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 893