Розвитку української ІТ- галузі загрожують Маврикій та Марокко. За результатами аналітичного дослідження, Україна залишається у тридцятці найпривабливіших локацій для аутсорсингу. Однак цьогоріч частіше зверталися до африканських програмістів, бо вони просять менше, ніж наші.

 Віктор Валєєв, віце-президент асоціації інформаційних технологій : Если очень сильно идёт зарплатная разница большой проблемы взять и просто поменять локацию тем более опять же в африканских странах климат немного теплее чем у нас".

Управляючий партнер однієї з провідних компаній розповідає, у них клієнти - в основному постійні. Це американські, швейцарські та англійські підприємці. Однак, західні замовники різко знизили рівень оплати за проекти. І зарплата, наприклад, в  американських спеціалістів зменшилася на половину. Тоді як в Україні за останні 3 роки заробітки зросли в 4 рази.

Корисно знати : Инновации для "чайников". Не нужно быть гением, чтобы изобрести что-то новое

Руслан Ольховський, управляючий партнер ІТ-компанії : " Сверху рынок диктует условия, при которых каналы, в которых могут работать кампании такие, как мы, он сужается и естественно, что рост зарплат здесь он не может продолжаться вечно. И мы планируем, мы думаем, что он приостановиться".

На українському  ринку працюють приблизно 5-6 великих  компаній із розробки програмного забезпечення і кілька тисяч дрібних. У них на роботі - майже 50 тисяч програмістів. Однак, компанії постійно грішили тим, що переманювали  спеціалістів одна в Одної. Спочатку заманювали страховкою, безлімітними телефонами чи  поїздками на конференції. Тож працівників уже цим не здивуєш.

Читайте також : За год антикоррупционная программа так и не сдвинулась с места

Алла Коняєва, експерт ринку праці : " А это должно быть по умолчанию, компании подтягиваются и всех их одинаковый набор получается и, что у нас остается личное вознаграждение и интересность проекта".

Однак, піднімати заробітну плату в індустрії більше нікуди, адже вона і так уже на рівні країн Східної Європи. Щонайменше, 2 тисячі доларів. А, якщо зростатиме й надалі, замовникам вигідніше буде працювати з африканськими  чи латиноамериканськими програмістами. Тож компанії ринули шукати нових спеціалістів.  Проте кажуть, рівень викладання у вишах досить низький.

Віктор Валєєв, віце-президент асоціації інформаційних технологій : " Около 10 % в лучшем случае, которых можно принимать на работу, то есть это очень низко, если мы будем больше принимать некачественных выпускников, то их просто будет больше их нужно производить лучше".

Це цікаво : 10 профессий, которым грозит сокращение в случае кризиса

Дехто навіть самостійно починає  навчати молодь. Беруть студентів старших курсів  і з непрофільних вишів. Кажуть, аби галузь втримала свої позиції, потрібен приплив нових висококваліфікованих кадрів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: зарплата it-индустрия специалисты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1979