Найкраще навчання - практика. У столиці відбулись майстер-класи для молодих журналістів, які мріють робити кар`єру в мас-медіа. У такий спосіб організатори прагли допомогти перспективним і обдарованим юнакам та дівчатам.

У Києві молоду журналістику вчили. На профільний форум з"їхалася молодь з усієї україни  - повчитись основам журналістської майстерності у досвідчених колег і отримати відповіді на перші професійні питання. 

Говорить учасник форуму ОЛЕКСАНДР КОВАЛЕНКО: «Мне интересна информация, как попасть на телевидение, как работать с людьми, как договариваться о интервью и какие критерии, для того, чтобы рабоать в СМИ»

 ОЛЕКСАНДРА МОРЄВА, учасниця форуму : «Я хочу как-то расширить свои горизонты и больше углубиться в журналистику Интересно все-таки пообщаться с теми людьми, которые на практике все это узнали, все это прочувствовали»

Більшість  з учасників форуму  не мають профільної журналістської освіти - утім усі вони бачать своє покликання саме у цій сфері - головне не лінуватись і постійно вдосконалюватись.

ЯРОСЛАВ КОЗАЧОК , ПРОРЕКТОР НАУ та ЗАВ. КАФЕДРИ ЖУРНАЛІСТИКИ вважає – головне – бути активними, читати, цікавитись, і писати, писати і писати.

 Наважливіше  в мас-медіа – це відповідальність журналіста за свої слова і дії, каже радник прем`єр-міністра Анатолій Толстоухов. Він теж має досвід газетярської роботи. 

АНАТОЛІЙ ТОЛСТОУХОВ, РАДНИК ПРЕМ`ЄР-МІНІСТРА, говорить: «Обов`язково виникає питання відповідальності за об`єктивність інформації, а вже питання держави, якщо це державні ЗМІ, або якщо комерційні, то їх власників, зробити так, щоб журналістам були створені умови, коли вони будуть шукати істину, а не гроші»

Молодь легких шляхів не шукає - окрім знаь, сподіваються лише на власну наполегливість і удачу

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 448