Зима підкралася непомітно. Принаймні таке враження складається,  коли дивишся на дороги столиці. 10-бальні затори уже не дивина. Тож водії скаржаться - доводиться витрачати пального на 20-30 % більше.

" 15-14 литров сейчас".

"Если так 11 литров, а так  литров наверно 16, то есть на 30- 40 %".

Зимові затори та холоди збільшують витрати пального подекуди на третину. Щоб економити - слід провести техогляд авто. Гальмівні колодки не повинні шкребти по барабанах, а підшипники ходової частини мають легко обертатися. Слід відрегулювати систему запалювання та живлення. Свічки краще поставити нові. Повітряний фільтр теж має бути чистий. Так можна зекономити до 5 % бензину. Перед тим, як виїхати з дому, автомобіль варто прогрівати.

Корисно знати : В России водителей обяжут надевать на колеса цепи

Геннадій Рябцев, експерт із питань енергетики : " На роботу в холостому ходу в такому випадку потрібно не дуже багато палива, особливо, якщо це малолітражний автомобіль, однак краще це робити, щоб зберегти свою паливну систему в належному стані".

Водій  Олександр розповідає, компанія,  в якій працює, розраховує необхідний бензин за середнім показником. Тож, аби не платити зі своєї зарплати за перевитрати взимку  - доводиться глушити двигун на кожному світлофорі і навіть сидіти в холоді.

Олександр Вознюк, водій : " Печку не можеш виключити, потому що потрібно обігрівати скло, щоб було видно, а так от як стоїш то економиш, мороз не мороз".

Вождение в нетрезвом виде будет стоить 6000 грн

Однак деякі автовласники вважають - найкраща економія взимку - взагалі не виїжджати з гаража. Якщо живете недалеко від метро - це і дешевше, і швидше.

Михайло Галюк, водій : " Якщо треба їхати, то їду в метро, на Лівий берег, навіщо туди машиною ломитися, всі пробки весь Київ стоїть".

На трассе Киев-Чоп образовался 15-километровый затор

А ось коли на своєму авто все ж їхати потрібно, та ще й у далеку подорож  - візьміть із собою пального принаймні на чверть більше, ніж зазвичай.

Теги: расходы дороги бензин водители
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1750
Загрузка...
Загрузка...