Попит на вживану побутову техніку від початку кризи зростає, а конкуренція з боку великих магазинів практично відсутня. Тож заробити на такому бізнесі доволі легко. Сергій торгує на ринку вживаною побутовою технікою два роки. Продає переважно холодильники, пральні машини і телевізори. Серед товарів, як нові, які втратили вартість через зовнішні дефекти чи після сервісу, так і вживані.

Як зазначає власник магазину вживаної техніки Сергій Коваленко, - «БУ техника у нас в основном принимается от населения, тут цены назнаяют в основном хазяева техники. Они к нам привозять смотрят цени у нас. Мы рекомендуем если сильно мало хотят мы рекомендуем дороже поставить, эсли хотят много мы рекомендуем поставить чуть дешевле».

Закупити вживану побутову техніку можна доволі дешево. Люди готові здати її за копійки. Націнка ж у середньому становить 20 відсотків,  тоді як на новій можна заробити від 5-ти процентів. Усе тому, що ні виробники, ні постачальники не диктують роздрібних цін на використані товари, та й конкурентів не так багато.  

Загалом, аби відкрити власний магазин вживаної техніки, потрібно близько 40 тисяч гривень. Більше половини піде на закупівлю товару - майже 25 тисяч гривень. П"ять тисяч забере гарантійний ремонт техніки, у стільки ж обійдеться реклама. Оренда приміщення під крамницю коштуватиме приблизно півтори тисячі за місяць. Решта - зарплата продавцю.

Найефективніша та найдешевша реклама в інтернеті та у спеціалізованих виданнях. А ще можна замовити рекламні листівки. Покупцям подобається надання гарантії. Навіть якщо вона діє всього кілька місяців. Правда, саме це згодом і стає основною статтею видатків.

Пояснює власник магазину вживаної техніки Сергій Коваленко. – «Очень много уходит денег на гарантийные ремонты, потому что берем на себя обязательства гарантийные и много денег уходит на ремонт этой техники прибыль эсть но не такая что б можна было делать какие то накопления денежные, так хыватает покушать и раз в году сьездить отдохнуть.»

І це, попри те, що окуповуються витрати через рік. Та й перспективи розвитку такого бізнесу непогані. У майбутньому, уже маючи досвід, можна буде продавати ще й вживані меблі, одяг або комп"ютери.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2368