Шматки торта на сцені,  серед почесних гостей - талісмани Євро дві тисячі дванадцять та виключно українські композиції. Так хлопці із популярного рок-гурту "СКАЙ" відсвяткували десятиріччя своєї музичної кар’єри. Позаду вже три україномовні альбоми , звання кращого вокаліста та кращого чоловічого гурту, сотні виступів в Україні. Вже кілька років підряд любителі справжньої українському музики наспівують їх незмінний хіт під назвою "Тебе це може вбити".  

Олег Собчук, соліст гурту "С.К.А.Й.": «Після цього концерту Собчук Олег може сміло сказати, що переспівав з всім, практично з усіма українськими популярними виконавцями. Взагалі, це якийсь такий музично-імпровізаційний  коктейль буде, такого в Україні ще ніколи не робили і ми насмілилися це зробити».

Того вечора до іменинників один за одним виходили Танок на Майдані Конго, Друга ріка, Пікардійська терція, Гуаш, Гайтана, Павло Гудимов, Сергій Притула та Грін Грей.

Мурік, соліст гурту Green Grey: «Мы не раз выступали вместе, в нас и совмесные треки, согодня тоже сюрприз, абсолютно, это не песня Паралон, которую мы вместе делали, а вообще експромт».

Привітати українськихї рокерів із ювелієм приїхали й польські колеги. Разом із люблінським гуртом "Будка Суфлера"  "С.К.А.Й." презентував неофіційний гімн футбольного чемпіонату "Євро-2012."

Едуар Клім, продюсер: «Чемпионат будет проходить в Польше и в Украине. И на сегодняшний день из всех версий, которые существуют, это единственный дует украино-польский  да еще и таких груп.  Поэтому я практически уверен, что жизнь этой песни будет продлена». 

Святкувати гурт довго не збирається. На черзі новий - четвертий альбом. Хлопці уже написали вісім нових композицій. Проте перед цим, а точніше вже за тиждень, своїх шанувальників СКАЙ порадує диском найкращих пісень за десять років.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1023