Йому вже під сто, а він  усе ще задає тон. 94-девяносто-чотири-річний контрабасист Еміль Рамзауер представить Швейцарію на Євробаченні в 2013-му. Він входить до колективу християнської організації Армія порятунку (Heilsarmee).  Їхній ансамбль представить  рок-гімн "Ти і я" на черговому конкурсі.

Читайте також : Детское "Евровидение" обойдется Украине в 25 млн.

Група складається з шести осіб від 20 років. Найстаршому з учасників, який грає на контрабасі, Емілю Рамзауеру (Emil Ramsauer), 94 роки. Проте швейцарські ЗМІ побоюються, що Армії порятунку можуть відмовити в участі в Євробаченні з політичних причин, якщо визнають виступ пропагандистським.

Еще две страны могут отказаться от участия в "Евровидении-2013"

Правила конкурсу забороняють виконувати політичні пісні. Зокрема, у 2009 році з програми зняли композицію представників Грузії. У ній було словосполучення, що на слух сприймалося,  як  прізвище президента Росії Володимира Путіна. Хоча українській Вєрці Сердючці вдалося заспівати на тому ж конкурсі "Раша гудбай". Нагадаємо, що наступне  Євробачення проведуть у шведському місті Мальме 14-16 травня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: швеция евровидение представление
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2149