До Києва як додому. Французька співачка  Патрісія Каас приїхала в Україну на церемонію  "Людина року ". Каас стала лауреатом премії «за відродження культурних контактів і духовне зближення народів».
Патрісія Каас, співачка « Це велика відповідальність, це нагорода з ате, що я зробила у своєму житті. політика та мистецтво. У мене є пристрать, яка, передусім, заключається у тому, щоб виразити себе через пісні. Коли мені розповіли цю чудову новину, перше, що я спитала: та ви що а що я зробила такого» 

Утім співачка каже -  найбільшим досягненням у своєму житті вважає славу і  прихильність фанатів.    
Патрісія Каас "тому що кар'єра це вірність всіх тих, то йде за тобою багато років. Зрозуміло, що призи та нагороди мотивують. Але я горжуся і тим, що через 25 років, маю фанатів своєї творчості 

Хоча це вже не перший візит Каас до України, вона жодного разу ще не прогулялася українською столицею. Організатори принаймні зняли їй номер з видом на Дріпро.     
На церемонії Патрісія Каас виконає дві пісні. Які, поки не визначилася. Утім, запевняє, що одну з них ми дуже добре знатимо, тож здогадатися не важко.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 674