Деніел Крейґ імовірно не зніматиметься у продовженні фільму Дівчина з татуюванням дракона. Річ у тім, що актор вимагає надто високих гонорарів, які продюсери картини не можуть сплатити.  Збори стрічки "Дівчина з татуюванням дракона" не виправдали очікувань його авторів. По всьому світу фільм зібрав 233 мільйони доларів, а  бюджет становив 90 мільйонів.

Депардье откажется от российского паспорта

У зв'язку із цим, студії доведеться скоротити витрати на виробництво другої частини трилогії - стрічки "Дівчина, яка грала з вогнем".

Я хочу немного улучшить мир: Ди Каприо надолго откажется от съемок

У першому фільмі Крейґ виконував одну з головних ролів - журналіста Мікаеля Блумквіста. Якщо із Крейґом не буде досягнута домовленість, його персонажа можуть просто вирізати зі сценарію. Тим паче, що у центрі сюжету другої картини не Блумквіст, а дівчина-хакер Лісбет Саландер. Її роль виконує Руні Мара. Зйомки вже коштували компанії-виробнику кілька мільйонів доларів, які вважаються однією з найдорожчих сценарних робіт в історії кіно.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: фильм актер шоу-бизнес
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 842
Загрузка...
Загрузка...