Бель у Києві. Славнозвісна історія кохання горбаня Квазімодо до прекрасної циганки Есмеральди знову зібрала в Україні аншлаг.

Перші аккорди симфонічного оркестру, Брюно Пельтье посеред залу починає свою історію кохання у Нотр дам де Парі піснею Катедрале. Цього разу на біс.

Вперше до столиці приїде іспанська співачка Bebe

У залі яблуку ніде впасти. Як мінімум три покоління зібралися під одним дахом, щоб послухати улюблену історію кохання Квазімодо до прекрасної Есмеральди. Шанувальники мюзиклу з'їжджаються з усіх усюд. Тут і українці, і французи,  і канадці, і росіяни. Є й представники спеціальних фан-клубів, кожен з них знає пісні на пам'ять.

У нашій державі Нотр Дам уже втретє. Утім ще й досі чимало українців лише відкривають для себе мюзикл.

" Мы били на концерте Брюно Пельтье, но именно на Нотр Даме мы не были. Это подарок мне на 8 марта".

Наталія, шанувальниця : " Это мой любимый мюзикл уже 12 лет".

Легенда Notre Dame de Paris возвращается

А ось тринадцятирічна Людмила знає і першу постановку "Нотр дам де парі" 1998 року. Тоді проект було занесено до Книги рекордів Гіннеса як найуспішніший. Уже у 2000-му актори одягли строгі чорні костюми, а Есмеральда та Фльор-де-Ліс вишукані вечірні сукні. І мюзикл отримав нове дихання.

" Это даже лучше, когда без костюмов. потому что когда с костюмами .... а так, когда мы смотрим, для тех, кто не понимает язык это какая-то интрига".

Справжні емоції, актори переживають їх разом зі своїми персонажами. Славнозвісну "Бель" цього разу співали на біс.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: шоу-бизнес концерт киев-city
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1676
Загрузка...
Загрузка...