У Лондоні та Нью-Йорку відбулася прем'єра грандіозного фільму "Небезпечний метод". У головних ролях зірковий склад: Майкл Фассбендер, Вігго Мортенсен та Кіра Найтлі. А сюжет стрічки обіцяє зацікавити любителів вчення Зигмунда Фрейда.

Майкл Фассбендер, актор: «Я живу дивовижним життям. Буває, коли я відчуваю, що воно лайно, і тут раптом мені пропонують фантастичну роль. Я щасливий, що попрацював з професіоналами».

Карл Густав Юнг просто одержимий  методикою вчителя Зигмунда Фрейда. Учені беруть на обстеження важкого хворого - психічно неврівноважену, але прекрасну Сабіну Шпільрейн. Згодом обидва вчених потрапляють під чари пацієнтки, а вчення психоаналізу розвивається і доповнюється.

Кіра Найтлі грає пацієнтку. Актриса зазначила, що залюбки погодилася на роль. Утім для того, щоб грати у відвертих сценах і повністю перевтілитися у жінку з проблемами психіки довелося трохи випити.  

Кіра Найтлі, актриса: «Моя героїня - Сабіна Шпільрейн - також була однією з тих, хто доводив теорію психоаналізу Фрейда. Правда, на неї ніхто не зважав, оскільки жінки у ті часи взагалі не мали права голосу. Я рада, що зараз про цю жінку дізнаються. Ми знімали не з одного дублю. У нас було дві чарки горілки, а потім ще шампанського. Так все і вийшло».

Канадський режисер Девід Кроненберг досяг такого статусу, що може екранізувати навіть телефонний довідник, і ця стрічка стане предметом гарячих дискусій. Тому про успіх картини "Небезпечний метод" не варто навіть і сперечатися.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 609