Шекспіру приписують плагіат

На авторство «Гамлета», крім Сервантеса та королеви Єлизавети, став претендувати граф Оксфорд. Презентація фільму «Анонім» спровокувала гостру реакцію у суспільстві. Основна ідея фільму висловлена ​​в перших кадрах: Шекспір не написав ані рядка, він був підставною особою, адже справжній автор «Гамлета» - королівської крові - граф Оксфорд.
 
Британське суспільство обурилося. Газети наповнилися гнівними статтями, а радіоефір монологами англійських селебрітіз, в яких вони зізнавалися в любові символу англійського письменства. Неочікувано у фільмі зіграв британський комік Ріс Іванс. Придивившись пильніше, бачимо: автор порушує не лишЕ питання автентичності творів Шекспіра, а й розвитку Британської монархії.
 
Хіларі Суонк вибачилась за концерт у Грозному

Власниця двох премій Оскар, голлівудська актриса Хіларі Суонк звільнила чотирьох менеджерів, які займалися організацією її поїздки до Чечні на День міста та святкування дня народження Рамзана Кадирова.
 
Нагадаємо, що Хіларі Суонк, Жан-Клод Ван Дамм, Ванесса Мей та інші знаменитості виступили 5 жовтня в Грозному на концерті, присвяченому Дню міста. ЗМІ нещадно розкритикували актрису та інших запрошених за ці дії. Суонк заявила, що нічого не знала про викрадення та позасудові страти в Чечні, інакше б ніколи не поїхала до цієї країни.
Також вона пообіцяла передати свій шестизначний гонорар за виступ у Грозному фондам різних благодійних організацій.
 
"Кіт у чоботях" прийшов першим


Анімаційний фільм "Кіт у чоботях" в 3D-форматі очолив північноамериканський кінопрокат за підсумками вік-енду. Мультфільм студії DreamWorks Animation, розповідає про пригоди кота з мультика "Шрек". Картина зібрала 34 мільйони доларів. У англомовній версії стрічки головний герой говорить голосом Антоніо Бандераса, а його кохану Кітті озвучує Сальма Хайєк. Друге місце в американському прокаті посів лідер попереднього вік-енду, трилер "Паранормальне явище-3" із результатом 18,5 мільйонів доларів. На третьому місці опинився фільм "Час" з Джастіном Тімберлейком і Олівією Уайлд.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 688