128 сторінок погроз, шантажу та освідчень. Днями були оприлюднені численні листи, написані фанами Вітні Х’юстон.

Названа причина смерти Уитни Хьюстон

Як виявилося, зірка неодноразово опинялася на місці своєї героїні з фільму "Охоронець", одержуючи повідомлення з погрозами та шантажем. Днями працівники ФБР оприлюднили цілу колекцію особистих документів співачки за період із 1988 до 1992 року. Саме на цей час припадає пік популярності Вітні. Розшифровані інтерв’ю і листи мали допомогти в розслідуванні причин смерті співачки.

Вещи Уитни Хьюстон продали на аукционе

Найбільше агентів зацікавив безробітній ветеран із Вермонта, що відправив 79 послань особисто Х’юстон і ще 16 - членам її родини. Після заміжжя Вітні чоловік мало не збожеволів і засипав її погрозами.

Інший шанувальник у 1992 році вимагав у зірки 250 тисяч доларів за нерозголошення подробиць її особистого життя. Проте найбільше відзначився фан із Голландії, який надсилав не тільки листи, але й касети із записами пісень, присвячених Х’юстон. Він називався президентом Європи й стверджував, що купив усю Бразилію за 66 мільярдів доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: фбр шоу-бизнес уитни хьюстон
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 830
Загрузка...
Загрузка...