-          Грузинська джазова співачка і композитор Ніно Катамадзе знову приїде до українських фанатів 3 квітня. Концерт відбудеться в палаці "Україна". Початок о 19:30. Виконавиця готується подарувати українській публіці музичне філософське оповідання про сенс життя. Квитки на концерт Ніно Катамадзе коштують від 50 до 1000 гривень.

 

-          4 квітня у малому залі палацу "Україна" відбудеться вистава «Сповідь черниці» у виконанні першого жіночого театру. До складу акторської групи входять п’ять молодих і талановитих актрис. Це сучасна постановка, в основі якої тема актуальна в усі часи - внутрішня свобода людини. Подивитися спектакль у виконанні першого жіночого театру можна за 50-70 гривень.

 

-          3 квітня у столичному Жовтневому палаці дасть концерт американський трубач Кріс Ботті.  Композитор здивує слухачів авторським жанром.  Послухати музичний мікс можна за 100-1200 гривень.

 

-          5 квітня у київському Палаці спорту виступить відомий італійський співак і композитор Зуккеро. У рамках світового турне. Адельмо Форначарі, таке справжнє ім’я виконавця, вже не вперше відвідує Україну. Цього разу послухати музиканта можна за 250-850 гривень.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 543