Німе кіно повертається. У Лос-Анджелесі відбулася прем'єра фільму "Артист". Зірки кінематографу навіть під час прем'єри витримали стиль початку 20 століття. Вони приїхали на раритетних автомобілях. "Ця стрічка - витвір мистецтва. Усі почуття передані за допомогою міміки і майстерної гри акторів. Без слів. А чорно-білий варіант допомагає поринути у минуле. Це чудово", ділиться враженнями Джеймс Кромвелл.
У головних ролях ретрофільму Жан Дюжарден та Береніс Бежо. Нагадаємо Жан отримав "золоту гілку" на Каннському кінофестивалі за найкраще виконання чоловічої ролі. Український бомонд також мав змогу побачити кінокартину. "Артист" відкривав Одеський міжнародний кінофестиваль - 2011. "я щаслива, що зіграла у цьОму фільмі. Це унікальний досвід. Потрібно було виявити усю майстерність. Сподіваюсь, що і глядачам сподобається", - коментує актриса Береніс Бежо.
Німе кіно відходить у минуле, поступається місцем звуку. У стрічці добре відтворені  переживання і перипетії акторського життя. Нагородою творцям фільму стали овації глядачів. У широкому прокаті стрічка з'явиться 23 листопада.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 488