Легендарне бельканто Іспанії – Монсеррат Кабальє – уже прилетіла до Києва. Оперна діва   оглянула палац Україна, де виступатиме завтра. З журналістами сміливо ділилася проектами, над якими працює зараз. «Є багато співаків, з якими можна було б заспівати. Вам потрібне ім’я? Це Елтон Джон. Він дуже хороший співак. Є ще багато талановитих людей. Я не перестаю працювати з тими, з ким уже виступала на одній сцені. А зараз я у турі, і сцену покидати поки не збираюся» - розказує Монсеррат.

Власне, з Елтоном Джоном кабальє у Києві розминулася лише в один день. Під час завтрашнього концерту оперна співачка виконає оперу «Травіата»,  народні іспанські пісні, дует з «Веселої удови»  Штрауса. Утім, бідкається діва, свою улюблену «Саломею» у Києві вона проспівати не зможе: «Моя улюблена композиція – це опера «Саломея» Ріхарда Штрауса. Завтра вона не звучатиме, томущо минулого разу, під час концерту в Києві я співала Штрауса. І мене попросили цього разу заспівати більш популярні композиції».

Поділилася співачка і своїм розкладом дня. Вранці - гімнастика, легкий сніданок,  обов"язкова кава і репетиція. Це вже сьомий візит  Кабальє до України. І, обіцяє діва, – не останній.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 843