Українські селебретіз знають, навіщо їм маскарад. Коли ще випаде нагода одягти маску, щоб стати таємничою незнайомкою. Або потанцювати вальс із курсантом училища імені Богуна. Та найголовніше  - обрати сукню. Цей процес довгий і ретельний. І тут фантазії є де розгулятися.

У столиці провели "Карнавалію"

Іларія, співачка : "Костюм символізує перехід з кам'яного стану до тілесного"

Зазвичай українські панянки по вбрання йдуть до вітчизняних дизайнерів. І шиють на замовлення. Дехто таку тонку справу, як костюм на бал нікому не довіряє. Шиє і вигадує  самотужки.

Ольга Ушитко, співачка   : " До речі зроблене своїми руками. У нас на західній Україні дівчата повинні вміти окрім готувати традиційні українські страви повинні вміти вишивати і з бісеру робити ось такі ґердани".

Наталія Лук'янець, головний редактор журналу : " Так как пригласительный был в красных тонах я решила красный сделать основным цветом своей одежды. Отталкивался я от жилета. У меня был такой прекрасный  жилет с косой. Я решила сделать в образе варвара-краса длинная коса".

Карнавал з політичним підтекстом проходить у Португалії |

Своєрідну моду на карнавали ввела маркіза Луїза Казаті. Ця небідна пані одна з перших у Європі захопилася маскарадами і балами. Звичайно ж, винятково, щоб зосередити увагу на власній персоні. Її зовнішність ставала щодалі яскравіша, вбрання відвертішим. Бомонд захоплювався прийомами маркізи. Ця жінка вміла бути шикарною і вчилася шокувати.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда шоу-бизнес карнавал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1659
Загрузка...
Загрузка...