Аукціонний дім Крістіз відкриває осінній мезон розпродажів. В Нью-Йорку наступного тижня пройдуть перші торги. До старту аукціонники підготувалися ретельно. Вразити публіку під час першого розпродажу вирішили одразу чотирма неймовірно рідкісними діамантами.

Аукціонний дім "Крістіз" відкриває осінній сезон розпродажів. Перші торги проведуть у Нью-Йорку. На них, із-поміж інших недешевих лотів,  із молотка планують пустити чотири діаманти, кожен розміром понад п’ятдесят каратів. Організатори кажуть, ці камінці надзвичайно рідкісні - тож очікують запеклих торгів.

UFW: Аленова создала комфорт в цветах карамели, лимона и мяты (1 часть)

 Рауль Кадакія, організатор аукціону : " Діамант у п’ятдесят каратів трапляється навіть не раз на тисячу камінців, а раз на сотню тисяч. Ми пропонуємо одразу чотири такі. Найбільший із них - на шістдесят вісім каратів".

Стартова ціна цього камінчика три мільйони доларів. Загалом, в адміністрації Крістіз розраховують вторгувати,  щонайменше,  15 мільйонів доларів. Апетити на весь сезон в аукціонників іще амбітніші.

Цікаво знати: UFW: Київ на тиждень перетвориться на центр моди

Рауль Кадакія, організатор аукціону : "Сезон стартує у вівторок, шістнадцятого жовтня і триватиме до кінця грудня. За цей час ми розраховуємо отримати не менше ніж двісті мільйонів доларів".

Наступні розпродажі від Крістіз відбудуться в Женеві та Гонконгу в листопаді. На них також торгуватимуть коштовностями та дорогоцінним камінням.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: распродажа нью йорк мода
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 882