Ірина Кононенко, журналіст "З петербургу до Києва. Королі танців повертаються до столиці з новою програмою. Покажуть збірну солянку. Організатори уже запевнили - буде гаряче"

В успішному виступі  "Королів танцю" в Києві  його автор, Сергій Данилян, навіть і не сумнівається. Проект існує  уже шість років. Кожного разу - нові постановки, учасники. Але  аншлаги - незмінні.


Сергій Данилян, автор проекту "Королі танцю"  "мы выбрали лучшие работы. Это работы, которые ребята танцевали, хотя есть несколько премьер. И программа называется избранное. Мы ждем встречу с аргентинским зрителем, потому что на самом деле мы открываем новый рынок для себя, это американский рынок"

 Що не день, то нова сцена. Звикати до неї не так легко, але провідні танцівники Канади та Америки вже були в Києві, томУ знають про підступність Оперного театру.


Марсело Гомес, учасник проекту "Королі танцю" "У кожної сцени - своя енергетика, атмосфера. На жаль, ми не маємо дуже багато часу, але коли шоу триває, можемо зрозуміти ту особливу енергетику, що йде від глядачів. Це дуже захоливо"


Виступатимуть "Королі танцю" у столиці один день. Далі - до рідних країн-учасників проекту.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: шоу короли танца денис матвиенко национальная опера
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 827