Чи мріяли ви колись потрапити до країни Оз? У вас є така можливість. У Голлівуді презентували довгоочікуваний фільм "Оз: великий та могутній".  Головний герой стрічки Джеймс Франко на великій повітряній кулі спустився на жовту доріжку до глядачів та колег по знімальному майданчику. Схоже, самі актори навіть після зйомок почуваються як у казці.

Кто претендует на "Золотого медведя": 9 фильмов-фаворитов Берлинского кинофестиваля

Джеймс Франко, актор : " Глядачі вперше зустрічаються з моїм героєм, як із фокусником, що працює у мандрівному цирку. Але і я за духом аферист".

З нами на майданчику працював Ленс Бертон із Вегаса, дуже відомий ілюзіоніст. Він показав мені багато трюків і фокусів. Ось і наш фільм про це - про створення переконливої ​​ілюзії, про вміння справити потрібний ефект.

YouTube подал в суд на российское ведомство

Фільм розповість нам про те, як чарівник потрапив до країни Оз, і здобув могутність і владу. Які перешкоди і труднощі йому довелося подолати, щоб стати великим і жахливим магом, правителем Смарагдового міста. Картина як ніколи яскрава і манлива. В українських кінотеатрах стрічку покажуть 7 березня.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: фильм презентация шоу-бизнес
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2286
Загрузка...
Загрузка...