Жителям Нью-Йорка показали фото жінок, які колись вважалися першими красунями міста. Щоправда обирали їх не на спеціалізованому конкурсі, а під час поїздки на роботу чи до дому в метрополітені. На стінах підземки "Великого Яблука" розвісили світлини "підземних красунь", які багато років поспіль уособлювали культуру Нью-Йорка. Це не сцена і не подіум, а лише  стіни нью-йоркського метрополітену. А на цих  - всі міс метрополітен. Для жителів "Великого Яблука" цей конкурс краси, який проводять під  землею з 1941-го року, не менш важливий за "Міс Всесвіт". Аби вшанувати красунь, які підкорювали серця пасажирів підземки з 1941-го по  1976-го рік, їхні фото вивісили на стінах у метро.

Це цікаво : П'ять найвідоміших жінок світу знялися у стрічці про рак грудей

Мері Волш, колишня "Міс Метрополітен" : " Це важлива частина культури та історії міста Нью-Йорка. Мені приємно, що її не забувають та вшановують у такий цікавий спосіб. Я також брала участь у цьому конкурсі  і добре пам’ятаю, що це було великою гордістю, бути обраною міс метрополітен".

Конкурси підземних красунь не проводять із 1980-го року. Хоча до цього, переможниць обирали щомісяця, шляхом голосування звичайних пасажирів. Для участі в змаганнях, жінкам було достатньо просто подати власну заявку та фото диспетчеру будь-якої станції метро. 

Дивіться також: Діаманти, рубіни, сапфіри: "Victoria's Secret" показала бюстгалтер за $2,5 млн.

Елен Стерн, колишня "Міс Метрополітен" : " Коли я подавала фото та заявку навіть не сподівалася на перемогу, але удача усміхнулася мені. Та перемога змінила все моє життя. Я й досі ініціюю возз’єднання підземних красунь до сьогодні. Мене запрошують на всі урочисті заходи, які проводять у Нью-Йорку. Цей конкурс став головною подією мого життя".

Фото красунь прикрашатимуть стіни нью-йоркського метрополітену до кінця наступного місяця. Деякі жінки, які колись отримали титул, зізнаються: сподіваються, що ця фотовиставка спонукатиме владу Нью-Йорка відновити незвичний  конкурс.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: метрополитен нью йорк модели
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1002