Елтон Джон: з балу в Нью-Йорку на сцену в Україну

Елтон Джон продовжує акцію по боротьбі зі СНІДОМ. Щорічний благодійний гала-вечір "An Enduring Vision" пройшов у Нью-Йорку. Вся виручка від продажів запрошень та аукціонів піде у фонд.
Філіал благодійного фонду відкритий і в Британії. Зібрані кошти, йдуть на лікування хворих на СНІД у Африці, Азії та Європі. Загалом, організації вдалося зібрати 220 мільйонів доларів.
До речі, 8 листопада Елтон Джон приїде з концертом до Києва. Квитки на його виступ коштують від 600  до 7900 гривень. Відомий співак покаже новУ програму The Million Dollar Piano в рамках світового турне.
 
Смурфиків продадуть на аукціоні
 
У Парижі відкрилася передаукціона виставка малюнків, на яких зображені казкові смурфики. Авторка - бельгійська карикатуристка Пейо. Організатори планують виручити від продажів 120 тисяч євро. 
Серед 33-х лотів найбільш популярний - "Смурфи та чарівна флейта". Світова слава прийшла до маленьких гномиків після випуску мультфільму в 3D форматі.
 

Metallica записує новий альбом

Гурт Metallica готує новИй, десятий за рахунком, студійний альбом. Нині музиканти вже записали кілька пісень. Утім випуск диску планують на 2012 рік.
Найближчим часом у групи заплановані концерти в Індії, а потім у Сполучених Штатах. Напередодні, 25 жовтня, колектив уперше виступив в Абу-Дабі.
Нещодавно Metallica випустила альбом Lulu, який гурт записав разом із Лу Рідом.
Нагадаємо, що на початку цього місяця на відеохостингу YouTube хітом став відеоролик, у якому пісню колективу Entеr Sandman  виконують діти. За чотири дні запис переглянули понад 800 тисяч людей.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 590