У мережі з'явився перший відеоролик з фільму "Джобс", в якому Ештон Катчер грає засновника компанії Apple. На відео відбувається суперечка між Джобсом і співзасновником Apple Стівом Возняком у виконанні Джоша Геда. Останній, без особливого ентузіазму, запевняє співрозмовника, що ніхто не захоче купити комп'ютера. З ним не погоджується Катчер-Джобс. Він вважає, визначити, що потрібно, а що ні, споживач зможе, тільки побачивши пропонований товар. І це не можна вирішувати за нього заздалегідь.

Как создаются анимационные герои в 3D

Режисер стрічки - Джошуа Майкл Стерн. "Джобсом" закриють "Санденс", національний американський фестиваль незалежного кіно, який проходить в штаті Юта з 17 по 27 січня 2013 року. У широкий прокат картина вийде 19 квітня.

Я хочу немного улучшить мир: Ди Каприо надолго откажется от съемок

"Джобс" буде не єдиний фільм про життя засновника Apple. Аарон Соркін, автор "Соціальної мережі" пише свій сценарій. На відміну від "Джобса", творці якого розповіли біографію винахідника, тут йтиметься про презентації пристроїв Macintosh, NeXT і iPod.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: кино фильм актер джобс
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1330
Загрузка...
Загрузка...