Натхненням для наступної жіночої колекції Dolce & Gabbana була Візантія. Її мотиви, традиції і багатство вдало втілилося у принтах із мозаїками та іконами, розкішних тканинах, розшитих стразами, аксесуарах, які мають вигляд масивних хрестів, коронах на головах у моделей і унікальному взутті, яке імітує ґрати церковного саду. Цікавою новинкою колекції стали міні-шорти, які своєю формою нагадують панталони. Модниці кажуть - браво!

Дольче і Габбана працюють над парфумами для дітей

На противагу дуету Дольче і Габбана Джорджіо Армані пошив практичну колекцію пригнічених відтінків . Зелений у всіх його варіаціях: м’ятний, смарагдовий, сіро-зелений буде в моді як ніколи. Безформені штани, пальта, спідниці та сукні дизайнер назвав неоромантизмом. Утім фігуру жінки Аримані все ж таки підкреслив: на пальтах широкі пояси.

Стали відомі кращі кравці України

Нова колекція Версаче була виконана в готичному стилі. У ній переважали силуети дуже прилеглі, що повторюють всі вигини фігури. Головним елементом оздоблення в першій частині показу став хрест, який прослідковується у вигляді своєрідних принтів, елементів і аплікацій крою. Готичність також підкреслюють вставки "кольчужних" деталей.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: одежда стиль шоу-бизнес колекция
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1328
Загрузка...
Загрузка...