У Лондоні показали фільм "Майкл Джексон: життя ікони"

У Лондоні відбулася грандіозна прем'єра. Про Майкла Джексона показали документальний фільм "Майкл Джексон: життя ікони". На прем'єру прийшли тисячі шанувальників, і рідні співака - брат Тіто, сестра Реббіт. Режисер - музичний продюсер Девід Гест, колишній чоловік Лайзи Мінеллі, обіцяє нарешті розповістИ всю правду про життя кумира і запевняє, що 90 відсотків інформації у стрічці - нової. Приміром, що звинувачення Джексона в педофілії були помилковими, і він по-справжньому любив жінок. Нагадаємо, у 2005-му році співака судили за спокушання неповнолітніх. Виправдали. Але репутація і кар'єра постраждали.

 

Лохан знову у тюрмі

Ліндсей Лохан знову потрапить за ґрати. Тепер актрисі присудили місяць ув'язнення за порушення умов відбування умовного терміну. Актриса визнала, що не відвідувала курсів психотерапії і її вигнали з притулку для жінок, де вона виконувала громадські роботи. Щоправда, найімовірніше, 25-річна Лохан проведе в неволі лишЕ шість днів у зв'язку з переповненістю тюрми.

З цього рпиводу американські видавці уже випустили комікс з історією життя Ліндсей Лохан. Журнал уже назвали "Безсоромне життя Лохан". Автор - Марк Шапіро. Це продовження серії коміксів про безсоромних і знаменитих. У серпні цього року вийшов випуск, присвячений Чарлі Шину.

 

Леді ГаГа допоможе проблемним підліткам

Надихнувшись тим, що її визнали лідером у списку найвпливовіших знаменитостей за версією Forbes, Леді Гага вирішила заснувати доброчинний фонд для проблемних підлітків. В добрій справі співачці активно допомагає мати - Синтія Джерманнота. Організацію назвуть на честь хіта зірки - Born This Way.

Нагадаємо, раніше виконавиця неодноразово виступала на підтримку сексуальних меншин і школярів, яких цькують. Вона також брала участь у доброчинних акціях. Кошти спрямовували жертвам посухи в Східній Африці та постраждалим від землетрусу у Японії.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 803