У Чилі розробили унікальний метод очищення води. Рідина розпорошується під високим тиском, далі потрапляє до камери, де під дією електричного струму перетворюється на плазму, проходить процес іонізації і стає фіолетового кольору. Потім її знову перетворюють на рідину. Таку воду можна використовувати для профілактики хвороб і просто як питну.  Новітня технологія дозволяє дезінфікувати 35 літрів рідини  за 5 хвилин. 

Джуліан Угарте, розробник: «Нам потрібні нові ідеї, а не застарілі технології. Ця система врятує мільйони людей, до того ж вона дешева. Олин апарати коштує усього двісті доларів. Тож його можна використовувати і у якості власного бізнесу, а також допомогти бідним жителям».

Альфредо Золецці, громадський діяч: «Ми користуємося цією технологією вже рік. У Чилі багато бідних сімей, які живуть у віддалених селах. Тож вони взагалі не мають питної води. Тому цей апарат дуже допомагає нам».  

Розробники сподіваються, що їхня технологія стане в нагоді мільйонам людей. Адже за даними ООН, майже мільярд людей не мають доступу до безпечної питної води.  

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 623