Чи є життя на Марсі? Незабаром з’ясують американські вчені з НАСА. Науковці ретельно готують першу місію на червону планету. Настільки ретельно, що навіть меню астронавтів формують дуже прискіпливо. 

Читайте також: Ученые подтвердили существование океана на Марсе

Космічне відомство Сполучених Штатів оголосило про набір добровольців для проведення тривалого експерименту, у ході якого дегустатуватимуть їжу, призначену для покорителів Марсу. Працівники НАСА планують ізолювати шість людей в приміщенні, що імітує космічний корабель, на чотири місяці. У розпорядженні учасників дослідження будуть ті ж готові харчові набори, якими зараз забезпечують астронавтів. А також деякі продукти тривалого зберігання. Зокрема борошно, цукор, і сублімоване м'ясо.

Опубликовано уникальное фото лета на Марсе

Приймати заяви будуть до 29 лютого. Відбір кандидатів здійснюватимуть до кінця травня, а сам експеримент відбудеться наступного року. Перевагу віддаватимуть ученим та інженерам, приємним та відкритим у спілкуванні людям, а також тим добровольцям, які вміють готувати. Утім, найважливіший критерій  – відмінне здоров’я.

Читайте також:  NASA строит самую мощную ракету в истории для полета на Марс

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 721