3D-друк стає революцію у сфері протезування. У Сан-Франциско представили інновацію – дизайнера протезів. Його створили спеціально для відновлення симетрії тіла інвалідів. Денніс Вейкель зараз проходить процедуру сканування й оцифрування нижньої частини тіла. Це перший крок до нових ніг. Він сподівається, що тепер йому не потрібно буде приховувати, що він інвалід. Компанія спеціалізується на виготовленні персональних 3D- друкованих обтічних протезів. Засновник Скотт Самміт впевнений, скоро це буде цілком звичний процес, і ніхто вже не дивуватиметься. Протезу можна надати додаткових рис, змінити колір, можливо додати якісь особливості за бажанням замовника. Адже це теж частина вашого тіла. Після сканування схема надходить у принтер, де лазери високої потужності перетворюють порошок композитного пластику в обтічні форми.

Чад Кріттенден, втратив ногу від раку: «Я почав відчувати себе майже голим і без нього. І я зрозумів, я відчуваю, що чогось дійсно не вистачає. Ви дивитеся вниз і це просто ідеальні форми. І я думаю, я підсвідомо відчуваю її. Це дійсно здорово».

Керівник компанії вірить, протези – це тільки початок. У майбутньому нас чекає друк органічних тканин. Адже ящірка може виростити новий хвіст, тож люди повинні мати можливість друкувати нові ноги.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 515