Людиноподібного робота Petman використовуватимуть у армії США

Кілька днів тому Boston Dynamics, творці відомого Big Dog, виклали в мережі відео про свій проект - Petman. Раніше про нього Вже говорили, але тоді новинка була недосконалою. Нині ж робота механіків та техніків справді вражає. Petman – це антропоморфний робот, створений для перевірки спецодягу з хімічним захистом, який використовує армія Сполучених Штатів. На відміну від попередніх тестових моделей, які мали обмежені рухи і потребували механічної підтримки. Petman самостійно зберігає стійкість і вільно переміщується: ходить, повзає та виконує різні вправи. Також робот здатний контролювати температуру, вологість і навіть потовиділення, коли це необхідно для забезпечення реальних умов випробування. За зовнішнім виглядом він практично не відрізнятиметься від людини. Зараз можна побачити лише його металеві деталі, та після випробування на Petman одягнуть шкіру. Це зробить його першим антропоморфним роботом, який рухається як гомо сапієнс.

 

Аби продати товар, парфумери використовують телевізійні технології

Нові технології змінюють майбутнє всього рекламного ринку. Як використати новітні розробки для ефективних продажів показали на першій інтерактивній виставці Sensorium у Нью-Йорку. Мрія кожного парфумера - ізолювати клієнта від зовнішніх впливів: світла, шуму, інших запахів і дати їй можливість повністю зануритися в атмосферу, якій відповідає та чи інша ароматична композиція. Для цього на виставці є три зали. У першій - за допомогою звуків і зображень, що транслюють на стінах, створюють об'ємний асоціативний ряд, який переносить відвідувача на галявину зі свіжоскошеною травою чи на пляж. У наступній залі відвідувач перебуває у темній кімнаті з мерехтливими квітами. Проекція кожної з них відповідає спеціально створеному аромату. Під час вдихання пахощів із серцевини кожної квітки - запускається фантастичний відеоряд, тривалість якого залежить від глибини вдиху людини. Варто зазначити, хитрий хід - без покупки піти точно не вдасться.

 

3D-стакан для iРad зробить плоскі зображення об’ємними

3d-технології наближаються. Скоро будь-який плоский об’єкт можна буде роздивитися у 3D. В університеті Ochanomizu створили цікавий пристрій, що дозволить побачити плоскі зображення на екрані планшета з усіх сторін. Вони виглядають настільки реально, що хочеться доторкнутися. Ґаджет має вигляд циліндра. Створюється своєрідна оптична ілюзія. Анаморфіроване зображення на дисплеї проектується зсередини циліндричного дзеркала. Ефект тривимірності допомагають створити 70 фотографій одного предмета знятого з різних ракурсів. Дотик до дна склянки, передається дисплею iPad, що і викликає плавну зміну кадрів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 854