Овочі та фрукти з вітамінами продукти.  Часто-густо ми не встигаємо з'їсти все те, що купуємо, перш ніж їжа зіпсується. А завдяки новинці FreshPaper продукти залишаються свіжими у чотири рази довше, ніж зазвичай. Але секрет цього матеріалу не у хімічних сполуках, а у  спеціях.

"Потворні" овочі викидати не варто - вони не гірші за красиві

Засекречену суміш органічних прянощів протягом багатьох поколінь використовували в Індії, щоб продовжити термін зберігання фруктів та овочів. Які це саме  інгредієнти  - тримають у таємниці. Аркуші  FreshPaper можна покласти на дно вази з фруктами, в холодильнику або в іншому контейнері зі свіжими харчами.

Чем лучше перекусить после тренировки?

Власне продукт треба класти безпосередньо на папірець, який пригнічує розмноження бактерій і грибків. І активний він доти, доки виділяє характерний запах, який нагадує кленовий. Через два-три тижні аромат зникне, а папір необхідно буде замінити. 8 аркушів FreshPaper в інтернеті продають за 5 доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии фрукты витамины бумага
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 779
Загрузка...
Загрузка...