Здоров’я понад усе. Вирішили у корпорації Apple та створили новий ґаджет, спеціально для тих, хто страждає на діабет. Це маленький пристрій, який можна під’єднати до iPhone та iPad. За його допомогою можна взяти кров людини на аналіз і апарат видасть результат за кілька секунд. Так, люди, які страждають на цю хворобу не почуватимуться постійно прив’язаними до лікарських препаратів, а зможуть насолоджуватися повноцінним життям.

Новинка від Apple може не тільки одноразово виміряти рівень цукру в крові, а й запам’ятати всі попередні результати та проводити постійний аналіз. Так, у випадку, коли ситуація стане небезпечною, пристрій повідомить свого власника про необхідність звернутися до медиків.

Пітер Хіндмаш, лікар: «Варто зауважити, що коли у людини падає рівень глюкози у крові, вона насправді не може приймати логічних рішень. Тож, якщо діабетику раптом стане погано, він може і не звернутися до лікаря. А цей пристрій може нагадати хворому, що робити у такому рАзі. У цьому його головна та беззаперечна перевага».

Прилад від Apple нині не доступний у Європі, але в керівництві компанії запевняють: в аптеках регіону новинка обов’язково з’явиться. І найближчим часом.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 882