Управляти мультікоптером буде просто, як автомобілем

Німецький фізик Томас Зенкель здійснив безпрецедентний політ на екстравагантному електричному апараті з шістнадцятьма пропелерами. Multicopter - не нове слово техніки. Однак під цим терміном традиційно мають на увазі невеликі радіокеровані машини з кількома підйомними гвинтами, але не пілотовані апарати. Тепер же після тестувань нарешті зважилися на пілотований півтора-хвилинний політ. Вага незвичайного агрегата - 80 кг. Для управління використовують простий джойстик. Розробники запевняють, літати можна від десяти до тридцяти хвилин і апарат щасливо здійснить посадку, навіть якщо відмовить чверть його двигунів. Мультикоптер придатний для використання в спорті й на дозвіллі та навіть, як повітряне таксі. Найсерйознішою перешкодою на шляху машини у щасливе майбутнє німці вважають обмежені можливості нинішніх акумуляторів. Творці апарата мріють, що в майбутньому управління ним буде таким простим, як водіння автомобіля.

 Японці створили  прототип безпечного "м’якого" автомобіля

Японці створили незвичайний м’який автомобіль. Найголовніша перевага його - безпечність, причому як для водія, так і для пішоходів. У зв'язку з цим інженери японської компанії Humanix разом з фахівцями університету Хіросіми запропонували ефективне рішення - вони встановили подушкИ безпеки не тільки в салоні машини, але й безпосередньо на її кузові. Тобто зовні. Вони мають класичну конструкцію, і вкриті тканиною. Аби полегшити собі завдАння, розробники обмежили швидкість автомобіля до 50 км / год. А для простої експлуатації, передбачили можливість заряджати акумулятори від звичайної розетки. Вартість машини  10,5 тисяч доларів. Перше таке авто випустять уже до кінця року.

Настільна лампа з ефектом левітації вартістю 1000 євро 

Голландські дизайнери Ангела і Гер Янсен реалізували свою ідею так званих «пливучих ламп». У цілому вони виконані у класичному стилі, за винятком того, що верхня частина абажура ширяє в повітрі. І хоча технічного дива немає - електромагніти створюють звичайну магнітну левітацію -  чарівності у нової продукції не відняти. Ефект левітації досягається використанням електромагнітів зі складною автоматичною системою управління. Свої прямі функції пристрій виконує завдяки світлодіодам. Висота - 62,5 см. А відстань між частинами - близько 4 см. Продажі настільних ламп «Силует» (Silhouette) і «Затемнення» (Eclipse) нинішньої осені почала спеціально створена компанія Light Light. Світлодіоди видають 300 люменів, тобто одиниць освітленості. Такі енергоефективні світильники виробляють вручну. Вартість гаджета нині трохи менша ніж 1000 євро.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 655