Apple патентує систему біометричної ідентифікації для доступу до внутрішніх компонентів. Про це Управління Сполучених Штатів із патентів і торгових марок (USPTO) оголосило 11 жовтня. Зокрема йдеться про інструменти біометричного визначення користувачів портативних пристроїв. Для цього Apple пропонує розміщувати спеціальні датчики за дисплеєм.

ВЫДЕО: Apple викупить обезглавлену Nokia

Що це  - точно  не відомо, але це може бути дактилоскопічний сенсор, детектори близькості та освітленості, матриця для захоплення зображення чи щось інше. Тобто портативні пристрої  ідентифікуватимуть користувача за відбитками пальців чи райдужною оболонкою ока. Як приклад – нинішня система iPhone’ів    slide-to-unlock: для розблокування треба провести пальцем від однієї точки сенсорного екрана до іншої. У такий спосіб гаджет зніматиме відбиток і порівнювати його з наявними в пам'яті. Про терміни реалізації патентованих розробок у компанії ще не повідомляють.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии apple iphone 4
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1654