Британці запускають незвичайну науково-дослідну станцію.  Антарктична служба Туманного альбіону вводить в експлуатацію Halley VI (хейлі шість), здатну ходити по льоду. Станція складається з восьми секцій, з'єднаних в одне ціле. Кожна секція оснащена спеціальними телескопічними "ногами", які можуть рухатися в єдиному ритмі.

В Антарктиде потеплело на рекордных 2,4 градуса

Так звані ноги мають гігантські висувні лижі, які дозволяють станції підніматися над рівнем снігового покриву, а тому замети їй не страшні. Через рух льоду може знадобитися перенесення дослідної станції в інше місце. Тут до роботи береться бульдозер, який легко зможе відбуксирувати всі секції на нове місце.  Станція стане домівкою для п’ятдесяти вчених. Проектувальники розмістили на борту не тільки всі необхідні лабораторії, але і зробили її максимально затишною і комфортною для майбутніх мешканців.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии станция антарктида
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 703
Загрузка...
Загрузка...