Що буде модним цього року передбачили у компанії IBM 2013 рік стане піком споживацького буму на товари у стилі стімпанк. Стімпанк - це піджанр наукової фантастики, в якому технічний прогрес зупинився на створенні парової машини.

Дивіться також : Магазини одягу підвищать ціни на вішалки-плічка

Специфіка його полягає у великій кількості механічних пристосувань, шкіряних деталей, дерев’яних елементів та мідних трубок. З'явився напрям під впливом книжок Жюля Верна, Герберта Веллса, а також робіт Ніколи Тесли. За даними аналітиків, з 2009 по 2012 рр. ця тема у розмовах людей у всьому світі стала в одинадцять разів популярнішою. Ігрові сайти – місце, де найчастіше фігурує стімпанк - 33% усіх згадувань. Стімпанковий одяг і аксесуари найбільше цікавлять тих, кому до 30. Фахівці зазначають, що в найближчі два роки продукцію у такому стилі не виготовлятимуть вручну, і вона остаточно вийде на ринок масового споживання.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии одежда стиль
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1240
Загрузка...
Загрузка...