МАШИНИ-МОНСТРИ: ГІГАНТСЬКИЙ РОБОТ - МАЙБУТНЄ БОЇВ НА АРЕНІ

Бойові роботи у фільмах виглядають не дуже натурально. Відразу ясно – комп’ютерна графіка. Але це чудовисько на дистанційному управлінні - цілком реальне. Його виготовили у Солт-лейк-Сіті. Автоматизована машина рухається на гусеничній платформі, що робить її абсолютно мобільним і незалежним від будь-яких зовнішніх чинників. Управляє ним людина-оператор. Рухи кисті, зап'ястя, ліктьового суглоба і передпліччя чоловіка точно повторюються маніпуляторами в режимі реального часу. Система управління забезпечує і зворотний зв'язок. Тобто оператор відчуває, що робот узяв щось дуже важке або наткнувся на нерухому перешкоду. Розробка стане в пригоді у будівництві чи рятувальних операціях для розбирання завалів і руїн. Більше того, систему управління можна відокремити і використовувати віддалено. Це дозволить виконувати роботи, без загрози для життя й здоров"я людини. Крім того такий монстр легко став би героєм боїв на арені під час телевізійного шоу.

 

ІНТЕРАКТИВНІ ВІШАЛКИ МАЙБУТНЬОГО ДОПОМОЖУТЬ ПРИ ВИБОРІ ОДЯГУ

Японія та її шалені жителі не перестають радувати і дивувати весь світ незвичними речами. Нещодавно в одному з магазинів одягу країни з'явилися так звані «інтерактивні вішалки». Творіння інженерів з Team Lab виглядає досить просто. У вішалку вмонтований чіп, і кожен раз, коли покупець знімає її, на дисплеї поруч з'являються фотографії або відеоролики з цим предметом гардеробу. Розробка здатна виконувати не тільки вищезазначені дії. З її допомогою можна управляти іншими функціями в магазині. Наприклад, змінити фонову музику або активувати зміну освітлення. Тут все залежить від бурхливої фантазії тамтешніх інженерів.

 

ІННОВАЦІЙНА ФОТОКАМЕРА LYTRO ДОЗВОЛИТЬ СФОКУВАТИ КАДР ПІСЛЯ ЗЙОМКИ

Lytro - перша в світі фотокамера, яка записує світлове поле. Її унікальність у відсутності фокусування. Зйомка відбувається миттєво без будь-якої підготовки. Отриманий кадр можна розглянути й опрацювати вже після. При цьому сфокусувати можна будь-яку ділянку зображення, навіть якщо вона вийшла розмитою. Зовні камера виглядає дуже просто і більше схожа на іграшку. При довжині 11 см, вона важить 230 гр. Має всього дві кнопки - живлення і зйомка, а також лінзу з 8-кратним зумом. Сенсор камери захоплює 11 млн. променів світла. Ціна варіюється від 399 до 499 доларів залежно від об’єму вмонтованої памяті. Новинка надІйде у продаж на території Сполучених Штатів на початку 2012 р.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 672