Черевики із GPS створив дизайнер Домінік Уілкокс. Головна функція цього незвичайного взуття – допомога власнику, який заблукав. У підошві черевика прихована справжня мікросхема модуля GPS. Достатньо синхронізувати взуття з комп’ютером і задати потрібні координати, наприклад, адресу свого будинку. Потім можна сміливо вирушати у подорож пішки міськими вулицями.

Дивіться також : Камера із Wi-Fi коштує близько 160 доларів

Крім GPS, черевики оснащені набором світлодіодних лампочок. Індикатори на лівому червиці розміщені колом. Вони загоряються, залежно від напрямку руху. Якщо потрібно повернути ліворуч, то світиться ліва від центру лампочка. І навпаки. На носку правого черевика світлодіоди розміщені рядком. За допомогою різнокольорової підсвітки можна визначити, як далеко ви перебуваєте від заданої точки.  Що ближче ви до місця прибуття – то більше світлодіодів зеленого кольору. Якщо ви віддаляєтеся, вони стають червоними.

Просто хобби: Геокэшинг - за сокровищами с GPS

Аби привести взуття в дію, достатньо лише пристукнути підбором об підбор, як Джеймс Бонд. За статистикою, понад 60 відсотків людей, що страждають на хворобу Альцгеймера, постійно шукають. Крім того, така розробка незамінна для дітей. Вони теж погано орієнтуються у незнайомій місцевості. А так, батьки завжди зможуть відслідкувати точне місцеперебування малечі на віртуальній карті. А за такий спокій мами і татусі готові віддати будь-які гроші.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии обувь gps
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1130