Жителька Південної Кореї запропонувала одягати трупи в костюми, які потім з’їдять свого власника. У такий спосіб вона пропонує переробляти тіла померлих людей. Дже Рим Лі – дизайнерка Массачусетського технологічного інституту назвала свій проект Infinity Mushrooms або "гриби нескінченності". Дівчина хоче навчити гриби поїдати тіла, що розкладаються. Із "грибним костюмом" поховання стане більш-менш екологічно чистим.

Інтернет вибухнув новим мемом - колективні божевільні танці

Лі пропонує після смерті людини покривати труп желатином, як другою шкірою, щоб він у міру розчинення живив спори грибів. Щоправда, поки що є проблеми. Не відомо точно, скільки часу знадобиться грибам для повної "переробки" тіла. Крім того, не відомо, як бути з похованням. Під землею грибниця рости не буде, а залишати труп на поверхні, та ще й на невизначений термін ніхто не стане.

Самый крутой Mercedes переоденут в старинный костюм

На своїй презентації Лі з’явилася у прототипі костюму, але назвати його навіть прототипом  складно. Він виготовлений із бавовни, а малюнок зображує міцелій грибів у ґрунті. У прожилках розташовані висушені спори грибів. За словами модельєри, деякі її знайомі вже висловили побажання бути похованими в "грибному костюмі".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии костюм дизайн вещей
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 953
Загрузка...
Загрузка...