Клона Еплівської Siri створили для користувачів Android. У Google Play з'явився додаток Dragon Mobile Assistant, призначений для розпізнавання мови. Додаток дозволяє телефонувати, відправляти повідомлення, створювати події у календарі, публікувати пости у Facebook і Twitter, використовувати карти та навігацію, дізнаватися прогноз погоди і багато іншого. Можна використовувати всі додатки, лише за допомогою голосу.  До того ж програма озвучить ваші смс-ки і листи.

У спецлужб РФ з'явиться прилад, що виявляє неадекватних людей

У спецлужб РФ з'явиться прилад, що виявляє неадекватних людей

Тому, доки ви за кермом, вона ваш легальний помічник у роботі зі смартфоном. Ті, хто встиг протестувати мобільний додаток, кажуть, працює швидко і без помилок. Навіть, якщо телефон заблокований, голосовий помічник прокинеться, варто лише промовити "Hi, Dragon". Аби запустити додаток, необхідно мати версію Android не нижче четвертої версії. Розробник програми компанія Nuance обіцяє ще вдосконалити сервіс до кінця року. Додаток уже доступний у Google Play, проте поки що тільки для жителів Сполучених Штатів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: android технологии
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 2145