Купівля залізничних квитків - зазвичай морочлива справа. Продумати маршрут поїздки, вистояти чергу в касі і тільки потім придбати заповітний квиток  Або не придбат убезпечити себе від такої ситуації можна з додатком Bilet Cafe. Його розробники навчилися моніторити стан наявності місць у потягах за заданими параметрами пошуку. Програма містить велику базу поїздів і маршрутів залізниці.

Мобильные устройства не дают мозгу передышки

Про кожен потяг достатньо інформації: назва маршруту, номер, час прибуття і відправлення, кількість годин у дорозі, типи вагонів і навіть вільні місця за класами. Якщо подорож ви плануєте заздалегідь і хочете купити квитки відразу, як вони стануть доступні в касах, це теж можливо. Система з періодичністю 20 хвилин подає запит до бази даних кас і вираховує наявність потрібних квитків.

Стали известны сроки выхода iPad 5

 Через Bilet Cafe легко придбати перепустку на потяг. Платіж проводять банківською карткою. А для здійснення операції діє тридцяти хвилинний резерв. Забрати паперовий еквівалент можна без черги в будь-якІй касі. Скачати додаток можні у AppStore.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: технологии билеты
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1606
Загрузка...
Загрузка...