Переважну більшість сучасних смартфонів випускають із сенсорними екранами. Вони зручні для управління пальцями, - на інші об’єкти екран не реагує. А тому у гламурних дамочок із довгими нігтями виникає проблема: телефон не слухається. Із нею впорається аксесуар, що отримав назву Nano Nails. Він перетворює нігті на стилоси для ємнісних сенсорних панелей.

Гнучкий електронний дисплей замінить документи в офісі

Це мініатюрний модуль, який кріпиться зі зворотного боку нігтя на вказівному пальці. Гаджет там майже непомітний і не завдає незручностей під час роботи зі смартфоном. Компонент Nano Nails розпізнає сенсорний дисплей, як і звичайний кінчик пальця. Модуль кріплять клеєм прямо до нігтя.

Китай поставит на мировой рынок 240 млн смартфонов

А значить, він завжди готовий до роботи, і можна чудово обходитися без традиційного стилоса. Аксесуар Nano Nails можна буде купити у версії повно розмірних накладних нігтів і у варіанті мініатюрного модуля для натуральних нігтів. Комплект із чотирьох-шести одиниць обійдеться приблизно у  $10.  Продукція з'явиться в продажу  у травні цього року.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: смартфон технологии пальцы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1201
Загрузка...
Загрузка...