Компанія Apple продовжує генерувати шалені ідеї. Після смерті засновника та головного ідейного натхнЕнника Стіва Джобса життя  американського "яблука" триває. Apple штурмуватиме американські спальні та вітальні. І уже у 2012-му компанія випускатиме непрості телевізори нового покоління … з інтернетом. Основною родзинкою теле-яблука стане операційна система iOs.  Екрани для майбутніх пристроїв виготовлятимуть заводи компанії Sharp. Як зазначають творці, у них використають нові панелі IGZO, які за характеристиками не поступаються OLED  і IPS розробкам, але мають дуже високу щільність пікселів на дюйм і низьке енергоспоживання.

Старший аналітик "Piper Jaffray", Джин Манстер: «Ми вважаємо, що це буде одна з найочікуваніших новинок наступного року. Телевізори від Apple - це справді щось неймовірне».

Apple-ТV запустять наприкінці 2012 року. Це буде симбіоз супутникового телебачення з комп'ютером та Інтернетом. Цьогоріч компанія інвестувала в такі розробки понад чотири з половиною мільярди доларів.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 815