У НІМЕЧЧИНІ ВИГАДАЛИ КАМЕРУ-М'ЯЧ, ЩОБ ЗНІМАТИ НЕЗВИЧАЙНІ ПАНОРАМИ

Німецький інженер Джонас Пфіль представив цікавий концепт - автоматичну камеру для панорамної зйомки з кутом огляду 360 градусів Panoramic Ball Cam. У пристрій вбудовані 36 двомегапіксельних камер, знятих з мобільних телефонів. Все, що потрібно - підкинути пристрій і зловити його. У момент підкидання всі камери  активізуються. Зйомка відбувається тоді, коли м"яч досягає своєї верхньої точки. Отримані знімки являють собою повноцінні 360-градусні панорами. У камері використані мікроконтролери і інше апаратне забезпечення. Поки що пристрій  на стадії концепту, розглядають заявку на патент.GOOGLE ВІДМОВЛЯЄТЬСЯ ВІД СЕРВІСУ BUZZ

Компанія Google вирішила відмовитися від подальшого розвитку соціального веб-сервісу Buzz.
Служба виникла в лютому минулого року і відразу ж викликала жорстоку критику за те, що її функціями були автоматично забезпечені всі облікові записи. Без відома користувачів у друзі по мерЕжі зараховували всі їхні поштові контакти. Тож будь-хто міг бачити, з ким листується та чи та людина. Через це Google звинуватили в незаконному розкритті конфіденційної інформації про передплатників Gmail. У березні 2011-го компанія змогла врегулювати конфлікт з Федеральною комісією Сполучених Штатів з торгівлі, проте неприємний осад залишИвся. Тепер повідомляють, що найближчим часом Buzz припинить існування. Натомість розвиватимуть і просуватимуть соціальну мерЕжі Google +, кількість зареєстрованих користувачів якої вже перевищила сорок млн.
 
 

ГРУПА ВИНАХІДНИКІВ СТВОРИЛА ТЕРМІНАЛ ДЛЯ УТИЛІЗАЦІЇ СТАРИХ ТЕЛЕФОНІВ

Набрид телефон? Боретеся за чистоту і екологію? Полюбляєте новІ гаджети? Якщо на всі три питання ви відповіли так, цей пристрій обов"язково вам сподобається. Його створили з метою зменшення кількості електронних відходів. Він утилізуватиме мобілки. А щоб, стимулювати людей, в обмін на стільниковий телефон апарат видає деяку суму грОшей. Весь процес забере близько п'яти хвилин. Необхідно заповнити невеликий електронний бланк і причепити на корпус наклейку з QR-кодом.

Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 532