Фантастичні фільми стають реальністю. Дисплей DisplAir від однієї з російських компаній виводить зображення в повітря і дозволяє побачити кольорову картинку або відео в HD-стандарті.

Наручные часы от Apple получат гибкий и упругий дисплей

Керувати зображенням. Дисплей DisplAir, який розробила російська компанія, дозволяє побачити кольорову картинку в повітрі або відео в HD-стандарті. Але найдивовижніше те, що побаченим ще й можна управляти! Проекція інтерактивна і підтримує multitouch. Частинки води, які створюють зображення, настільки малі, що залишаються твердими навіть під час зіткнення з фізичними тілами, не мають вологих слідів, не замерзають і не випаровуються.

Vertu показала перший смартфон на платформі Android

І устаткування проектує на повітряний потік потрібну картинку, а спеціальна система кольорокорекції  робить її контрастною і яскравою за будь-якого освітлення. Завдяки вбудованій інфрачервоній камері, Displair реагує на рухи. Технологія здатна зчитувати до півтори тисяч торкань одночасно, тобто дозволяє працювати із зображенням одразу кільком користувачам. Відео і фотографії можна наближати, віддаляти і трансформувати, і навіть додатково... ароматизувати!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии дисплей фильм
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1220
Загрузка...
Загрузка...