Популярність корейського співака PSY не знає кордонів. Відтепер під найпопулярнішу серед його композицій танцюють гуманоїди. Робот танцює в стилі Gangnam, що виглядає досить кумедно. Творець робота інженер Денніс Хун (Dennis Hong) отримав від ВМФ США грант у розмірі 3,5 млн доларів на розробку АКГ (Автономного Корабельного Гуманоїда).

ВІДЕО: На Філіппінах в'язні виплясували Gangnam Style

Насправді, танцювати у стилі Gangnam – не головне призначення робота, насправді – це протипожежний робота для флоту, що самостійно стабілізується. Півтораметровий гуманоїд CHARLI -2 виступає в надлегкій вазі - його маса не перевищує 15 кг.

ВІДЕО: В Сеулі станцюють мега -"Gangnam Style"

Незважаючи на повільність (його швидкість становить 1,4 км / год), Чарлі-2 отримав престижну премію на конкурсі робототехніки RoboCup. В кінці 2013 року його працездатність знову перевірять, але цього разу в умовах сильного задимлення і впливу високої температури.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: технологии видео робот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1106